תינוקות

תינוקות

רפלקסולוגיה בתינוקות – בעיות עיכול

בתור הורים אנחנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילידנו, לכן כשאנו חשים ורואים שהם סובלים מתופעות פיסיולוגיות שונות, נמהר למצוא דרכים לסייע להם ולהקל עליהם. תינוקות רבים סובלים מתופעות שונות של מערכת העיכול, כמו גזים כואבים מאוד, עצירויות וריפלוקס. הטיפולים המשלימים של היום ובראשם הרפלקסולוגיה, מסוגלים לסייע לתינוקות להתגבר על התופעות הללו באמצעות טיפול בגורם העיקרי לתופעה, במערכת העיכול. טיפול רפלקסולוגיה בתינוקות היא טיפול ותיק שיעילותו מוכחת, אשר מסייע באמצעות טיפול טבעי להקל משמעותית על כאבים אצל תינוקות כבר מהטיפולים הראשונים.

רפלקסולוגיה בתינוקות – בעיות התנהגותיות

תופעות אחרות המוכרות וידועות אצל תינוקות הן בעיות שינה, חוסר שקט ולעיתים אף בעיות התפתחותיות שונות. אז מה לכל אלה ולטיפולי רפלקסולוגיה לתינוקות? הרפלקסולוגיה מטפלת בראש ובראשונה באיזון הגוף על ידי שליטה בתהליכים המתחוללים בו. על ידי איזון הגוף ניתן להעניק לתינוק שלווה ורוגע, להקל על כאבים ולאפשר לו לישון טוב יותר.

חשוב לטפל בהקדם!

חשוב לזכור שהתופעות הללו, במיוחד אצל תינוקות, הן תופעות נגררות. כלומר, כאבי בטן וגזים משפיעים על השינה של התינוק והעייפות הנגרמת מחוסר השינה עלולה להוביל לחוסר שקט, רגזנות ואפילו בעיות ריפלוקס לא נעימות. אם אתם הורים צעירים וזהו ילדיכם הראשון, אתם וודאי לחוצים ורוצים לעשות הכל לטובתו של התינוק המתוק שלכם. לכן, לפני שאתם נלחצים ומחפשים את המומחים המובילים בעולם הרפואה, בדקו האם ישנו פתרון טבעי ויעיל לתינוק שלכם.

טיפול במגע, רפלקסולוגיה, אינו כואב, להיפך הוא דווקא נעים ומרגיע מאוד עבור התינוק. לכן, אין צורך לחשוש מהטיפול, אך יש לפנות רק למטפלים מקצועיים ומנוסים בטיפול בתינוקות.

במקרים רבים, הטיפול הרפלקסולוגי הוא טיפול משלים לרפואה הקונבנציונאלית, אך הוא יכול ללא ספק לטפל בצורה טבעית במגוון רחב של בעיות ותופעות אצל תינוקות, ללא צורך בהתערבות תרופתית.

baby