פריון, היריון ולידה

פריון, הריון ולידה

רפלקסולוגיה לפריון

הרפלקסולוגיה היא שיטת טיפול מסורתית ועתיקת יומין, המסוגלת לסייע לקיומם התקין של תהליכים שונים בגוף האדם. מזה שנים רבות שבאמצעות רפלקסולוגיה ניתן לטפל בנשים וגם גברים, לטובת חיזוק ושיפור מערכת הפוריות שלהם. טיפולי רפלקסולוגיה לפריון מוכרים ברחבי העולם כטיפול עיקרי או משלים לרפואה הקונבנציונאלית, למי שמנסה להיכנס להריון ללא הצלחה.

הטיפול העיקרי ברפלקסולוגיה לפריון, הוא לנשים במהלך טיפולי פוריות ברמות שונות, אך לא רק. באמצעות הרפלקסולוגיה ניתן לטפל במערכת ההורמונאלית בגוף, להסדיר מחזורי ווסת, להוביל לביוץ במקרים של תסמונת השחלות הפוליציסטיות ואף לטפל בבעיות כמו עובי רירית הרחם, חצוצרה חסומה ועוד. פעמים רבות נראה כי באמצעות הרפלקסולוגיה ניתן לטפל בדרך טבעית בתהליכים הורמונאליים, מבלי לשלב התערבות חיצונית ותוספות מלאכותיות של הורמונים שונים.

רפלקסולוגיה להיריון ולידה

בראש ובראשונה חשוב להדגיש כי במהלך הריון יש לגשת ולקבל טיפול רפלקסולוגי אך ורק אצל רפלקסולוגים מומחים ומנוסים בתחום הפריון!

טיפולי רפלקסולוגיה מסוגלים לסייע בתופעות ובכאבים לאורך ההיריון – טיפול בכאבי גב, אגן ורגליים.  ניתן לאבחן מצבים בריאותיים ומצוקות שונות באמצעות כפות הרגליים ואף לטפל ביעילות בסימפטומים השונים. גוף האישה משתנה לאורך תקופת ההיריון והשינויים הפיסיולוגיים הללו עלולים להיות לא כל כך נעימים בלשון המעטה. התרחבות עצמות האגן, לחצים על עמוד השדרה ואגן הירכיים ואפילו עצירות וטחורים, הם רק חלק ממה שחווה האישה בתקופה זו.

אין ספק שהיריון הוא תקופה טבעית ונפלאה שחוות נשים משחר האנושות. אך עם חלוף השנים, נכנסו לחיינו טיפולים טבעיים המאפשרים להקל על האישה ולשפר משמעותית את אורח חייה במהלך ההריון. באמצעות רפלקסולוגיה ניתן לזרז לידה, ובשעת הלידה, עם תחילתם של הצירים, להקל על כאב הצירים ואפילו לסייע לאישה להירגע ולמצוא את השלווה הנפשית הדרושה לה לטובת גיוס תעצומות הלידה.

חשוב לזכור, שטיפולי פריון הם אינם לנשים בלבד. גברים רבים נעזרים בטיפולי הרפלקסולוגיה לטובת חיזוק הזרע והגברת הסיכויים בכניסה להיריון.

pregnancy