ספורט

ספורט

פציעות ספורט הן פציעות אורתופדיות נפוצות ומוכרות, הנגרמות פעמים רבות בעת פעילות ספורטיבית מאומצת, אך לא רק. מדובר בפציעות מגוונות שיכולות להיגרם מביצוע פעולה לא נכונה עם איבר בגוף או נפילה שגורמת לשבר של עצם, מתיחה של שריר או רצועה. האיברים הפופולריים ביותר בתחום פציעות הספורט הם: רגליים, גב תחתון, עמוד שדרה, שכמות וכפתיים וכמובן הצוואר.

באמצעות טיפולי רפלקסולוגיה טבעיים, אצל מומחים לפציעות ספורט, ניתן לטפל בפציעות, להקל משמעותית על הכאב ולסייע בקיצור זמני ההחלמה, שיכולים להיות ארוכים מאוד. במקרים רבים ההמלצה הרפואית תהיה מנוחה ומינימום פעילות הקשורה באיבר הפצוע. לכן, שילוב של טיפולי רפלקסולוגיה לטיפול בפציעות ספורט, יכול להיות טיפול טבעי נהדר.

טיפולי רפלקסולוגיה מתבצעים באמצעות הפעלת לחץ מבוקר על נקודות מפתח בכפות הרגליים והידיים של המטופל או המטופלת. הנקודות בכפות הללו מסמלות אזורים ואיברים שונים בגוף, כך שניתן לטפל בצורה מאוד נקודתית ויסודית בכל אזור ואזור. הרפלקסולוגיה, למעשה מפעילה את חילוף החומרים של המערכת הלימפתית הנמצאת בגופנו, מזרימה את הדם באזור פציעת הספורט ובכך משחררת ממנו לחץ, מסייעת בניקוז הדלקת והנוזלים ומקלה משמעותית על תחושת הכאב.

באמצעות סדרת טיפולים רפלקסולוגים, ניתן לטפל באפקטיביות וביעילות בפציעות ספורט, כך שתוכלו לחזור לשגרת פעילות תקינה בזמן הקצר ביותר. טיפולי הרפלקסולוגיה מיועדים לילדים ולמבוגרים כאחד והוכחו כאפקטיביים לאורך שנים רבות.

כשניגשים לחפש מטפל או מטפלת מומחים לרפלקסולוגיה ולטיפול בפציעות מהסוג הזה, חשוב לוודא שמדובר במטפל בעל ניסיון רב, ידע והבנה מעמיקה בתחום והיכרות אמיתית עם תחום האורתופדיה והטיפולים בכלל. אני מזמינה אתכם להתרפא בנעימים, להיפרד מפציעות הספורט ולהשיב לגופכם את העצמאות שלו ולחזור למסגרת הפעילות אליה אתם מורגלים.

142335076