גיל הזהב

גיל הזהב

גיל הזהב או הגיל השלישי יכול להיות תקופה נהדרת, אך לא תמיד הגוף שלנו יודע או מסוגל להתמודד עם התופעות השונות הנובעות מגיל, ממחלות או מתאונות וממצבים אורתופדיים מורכבים. הגוף שלנו הופך איטי יותר, אנחנו מתניידים בכבדות, מפרקים כואבים ולעיתים יתר המערכות בגוף מאטות גם הן את הפעילות ומובילות לתופעות כמו עצירות, מחסור בשינה והחלמה איטית יותר ממחלות ופציעות.

רפלקסולוגיה לבני גיל השלישי

טיפולי הרפלקסולוגיה הוכיחו את עצמם פעמים רבות בטיפול אפקטיבי בבני הגיל השלישי ובסיוע בהחלמה או בהרגעת כאבים מסוגים שונים. הטיפולים מתחילים באבחון מקצועי של כפות הרגליים ולעיתים אף כפות הידיים, כשלאחר מכן ניתן להתחיל ולטפל בתופעות והגורמים שלהם.

מבוגרים רבים סובלים מבעיות אורתופדיות שונות, בין היתר: דלקות פרקים, שיקום לאחר החלפת מפרק ירך, החלמה מנפילות ותאונות. השיקום האורתופדי בגיל הזהב אינו פשוט כלל, העצמות מתאחות לאט יותר והמפרקים אינם שבים לעצמם. גם ההחלמה מניתוחים אורתופדיים אינה פשוטה ולכן חשוב לתמוך בטיפול הקונבנציונאלי באמצעות טיפול רפלקסולוגי. הרפלקסולוגיה הוכיחה את עצמה פעמים רבות כמקצרת משמעותית את זמני ההחלמה וכמסייעת בהפחתת הכאב באופן משמעותי!

כמובן שישנן תופעות נוספות הנלוות להגעתנו לגיל השלישי והן בין היתר: לחץ דם גבוה, הופעת שומנים בדם, כולסטרול, מיגרנות ועייפות. נכון, התופעות הללו הן פעמים רבות נגזרת של גיל, אך בהחלט ניתן לטפל בהן ולמנוע את הופעת הסימפטומים שלהם גם באמצעות טיפול טבעי כמו רפלקסולוגיה.

באמצעות רפלקסולוגיה בגיל השלישי ניתן להפחית לחץ דם גבוה ולמנוע את הופעתן של מיגרנות, ניתן לטפל בבעיות השינה ולסייע למבוגרים ליהנות משעות שינה רבות יותר ואיכותיות יותר וכן לטפל בתופעות כמו כולסטרול גבוה ושומנים בדם.

אם אתם מתקרבים לגיל השלישי או שאתם כבר ממש שם, אני מזמינה אתכם לשפר את איכות חייכם באמצעות טיפולי רפלקסולוגיה אפקטיביים באווירה נעימה.

Seniors