ארגונומיה

ארגונומיה

הישיבה במשרד מול המחשב המוכרת כל כך לכולנו, יכול להשפיע על בריאות הגוף בטווח הקצר והארוך. ארגונומיה מתייחסת להנדסת האנוש ביחס לגוף שלנו ולמנח שלו ומהם החוקים על פיהם עלינו להשתמש בגופינו. יציבה וישיבה לא נכונה במהלך היום עלולה לפגוע בתפקוד שלנו, להוביל לכאבים עזים באזור הכתפיים, הצוואר, הזרועות ואפילו עצם הזנב והישבן, ולהוביל לפגיעה ממשית באיכות חיינו.

בהרצאה, אתייחס לכל אותם מוקדים בעייתיים בצורה הישיבה המשרדית שלנו, מהם התנוחות הנכונות בהם יש לשבת מול מחשב ואתן טיפים פרקטיים מעולם הרפלקסולוגיה אותם תוכלו ליישם על עצמכם במקרים של כאבים שונים הנובעים מישיבה לא נכונה בסביבת העבודה.

עבודה ומשפחה life balance

האיזון הקדוש הזה בין חיי העבודה לחיי המשפחה – יצא לכם לחשוב פעם כמה זמן ומשאבים פיזיים ונפשיים אתם מקדישים לכל אחד מאלה? ומה למעשה אתם מקבלים בחזרה? אין ספק שההתמסרות לעבודה מספקת אותנו מבחינה כלכלית ואפילו יצירתית. במקרה הטוב אנחנו מרגישים שאנחנו מגשימים את עצמנו ובמקרה הרע אנחנו חוזרים הביתה בסוף היום תשושים, ללא מצב רוח וללא סבלנות וכוחות "להתמודד" עם המשפחה שלנו. ומה אתם מקבלים מזמן האיכות עם המשפחה? כנראה שהנפש שלכם מקבלת הרבה מאוד.

בהרצאה שלי אתמקד ב-life balance, באיזון הנכון שבין חיי העבודה לחיי המשפחה, מהו המינון הנכון לכל אחד מהם וכיצד ניתן להרגיש שאנחנו מוציאים מכל אחד מהם את המיטב, מבלי לפגוע בעצמנו או בסובבים. במסגרת ההרצאה אתן כלים שימושיים ליישום, שישמשו אתכם לקבלת החלטות, אבחון עצמי של האיזון שלכם וכמובן טיפים מעולם הרפלקסולוגיה שיוכלו להשיב לגופכם וראשכם את השלווה ויאפשרו לכם לראות את הדברים בצורה בהירה יותר ולקבל את ההחלטות הנכונות להמשך.

142335076ss