אודות

אודות

שלום לכם, שמי שלומית סרנגה – לשם, רפלקסולוגית בכירה ובעלת קליניקה על קצות האצבעות בקיבוץ נצר סירני.

לאחר שסיימתי את לימודי הרפלקסולוגיה אי שם בשנת 2013, החלטתי שהגיע הזמן לצאת לדרך עצמאית, בה אגשים את עצמי באמצעות טיפול ועזרה לאנשים. כמומחית לרפלקסולוגיה, אני נהנית לסייע למבוגרים ולילדים כאחד במגוון רחב של בעיות, ביניהן: פריון, הריון ולידה, בעיות אורתופדיות ופציעות ספורט, מחלות כרוניות, בעיות במערכת העיכול, חיזוק המערכת החיסונית, הפרעות קשב ועוד.

הרפלקסולוגיה הינה רפואה טבעית, שהוכיחה ועודה מוכיחה את עצמה כיעילה ואפקטיבית בטיפול ואיזון הגוף והנפש. באמצעות תורת הרפלקסולוגיה ניתן לבחון ולאבחן את גופנו ומצבו ובאמצעות לחיצה מבוקרת בנקודות באזור כפות הרגליים, הרגליים והידיים, ניתן לטפל באזורים מדויקים אחרים בגוף. כפות הרגליים שלנו הן מעין מפה של הגוף, מאפשרות לנו לטפל באזורים ובאיברים בגופנו מבלי לגעת בהם ממש.

הטיפולים הרפלקסולוגים הם קודם כל נעימים ואינם כואבים, כל שעליכם לעשות הוא לחלוץ נעליים, להתמקם בנחת על מיטת הטיפולים ולהרגיש כיצד האנרגיה מחילה לזרום בגופכם.

מלבד רפלקסולוגיה, אני מציעה בקליניקה שלי מגוון טיפולי גוף ונפש – טיפולי רייקי אנרגטיים, עיסוי פנים לימפתי, טיפול נרות הופי, תקשור, טיפול באמצעות קלפים ואבחון צבעים רגשי.

אני מזמינה אתכם לחוויה נעימה בקליניקה באווירה קסומה, בהן תוכלו ליהנות מהטיפולים המתאימים לכם, להתרפא ולהתחבר לגופכם ולנפשכם.

יש לכם שאלות? אתם לא בטוחים מהו הטיפול המתאים עבורכם? אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואני כבר אדאג לכוון אתכם ולהתאים עבורכם את הטיפול האידאלי